Spilleplan med deltagende korps

OKTOBER:
Fredag 20. URPREMIERE! Hamar kulturhus, Teater Innlandet scene
Med Stange skoles musikkorps og Tangen Skolekorps

Lørdag 21. Kulturhuset Hagelund, Trysil
Med Trysil Skolekorps og Jordet Skolekorps

Onsdag 25. Elverum kulturhus
Med Elverum Barne og Ungdomskorps, Hernes Skolekorps og Rena Skolekorps

Torsdag 26. Storstuggu, Røros
Med Tolga Skolemusikkorps, Os skolemusikk og Røros kulturskole

Fredag 27. Tynset kulturhus
Med Tynset Skolemusikkorps og Alvdal Skolekorps

Lørdag 28. Storstua, Koppang
Med Stor-Elvdal Skolekorps og Rendalen skolemusikk

Søndag 29. Åmot kulturhus, Rena
Med Elverum Barne og Ungdomskorps, Hernes Skolekorps og Rena Skolekorps

NOVEMBER:
Onsdag 1. Rådhuskinoen, Flisa
Med Åsnes Barne- og Ungdomskorps

Torsdag 2. Milepelen, Sand
Med Nord-Odal Skolekorps

Fredag 3. Grue rådhus, kinosalen
Med Brandval Skolemusikk og Grue Skolemusikk

Lørdag 4. Fyrverkeriet kulturhus, Raufoss
Med Raufoss Skolekorps og Bøverbru/Eina skolekorps

Søndag 5. Østre Toten kulturhus, Skreia
Med KBN skolekorps og Kolbu Jente og Guttemusikkorps

Onsdag 8. Gjøvik Kino & Scene
Med Vardal Skolekorps og Gjøvik Skolekorps

Torsdag 9. Hadeland kultursal, Gran
Med Brandbu Skolekorps og Gran Jente- og Guttekorps

Fredag 10. Kulturhuset Fagernes
Med Valdres Junior Brass Band

Lørdag 11. Sentrum Kino, Dokka
Med Dokka Skolekorps

Søndag 12. Søndre Land Rådhus, Hov
Med Søndre Land Skolekorps

Torsdag 16. Maihaugsalen, Lillehammer
Med Hammartun Skolekorps, Fåberg Skolemusikk og Brøttum Skolekorps

Fredag 17. Gausdal kulturhus
Med Øyer-Tretten Skolekorps og Gausdal Skolekorps

Lørdag 18. Lesja kulturhus
Med Lesja Skulemusikk, Lesjaskog skulemusikk og Dovre Skolekorps

Søndag 19. Utgard, Lom fleirbrukshus
Med Lom skulekorps, Vågå skulekorps og Otta Skolekorps

Mandag 20. Otta kulturhus
Med Lom skulekorps, Vågå skulekorps og Otta Skolekorps

Onsdag 22. Tingnes Kulturhus, Nes
Med Brumunddal Jente- og Guttemusikk, Furnes Skolemusikkorps og Moelv skolemusikkorps

Torsdag 23. Hamar kulturhus, Kirsten Flagstad-salen
Med Hamar Jente og Guttekorps

Fredag 24. Hamar kulturhus, Kirsten Flagstad-salen
Med Ottestad skolekorps og Vang skolekorps

Lørdag 25. Moelv kulturhus
Med Brumunddal Jente- og Guttemusikk, Furnes Skolemusikkorps og Moelv skolemusikkorps

Klikk her for billetter og mer informasjon

Tittel
Innhold